Blog

Güvenlik Kıyafeti

Güvenlik Kıyafeti

Güvenlik personelleri, şehir hayatının bir çok alanında güvenliğimizi sağlamak için toplu ulaşım duraklarında, alışveriş merkezlerinde, konut ve işyerlerinde bizlere yardımcı olmaktadırlar. Güvenlik personellerinin giydikleri güvenlik kıyafeti ise yaptıkları işi doğru ve kolay bir yoldan gerçekleştirebilmeleri açısından bir hayli önemlidir.

güvenlik kıyafeti

Bu personellerin kıyafetlerinin tasarımları çalıştıkları alanlar ve personellerin görevleri gibi etkenlere göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin dış mekanda çalışan bir güvenlik görevlisi ile iç mekanda çalışan bir güvenlik görevlisinin kıyafetleri birbirlerinden tasarım, kumaş cinsi ve aksesuar yönlerinden farklılıklar göstermelidir.

Güvenlik Üniforması

Güvenlik üniformaları yazlık – kışlık gömlek veya güvenlik t-shirt ü, komando pantolon, komando şortu, güvenlik kabanı, montu, yeleği, pvc yağmurluk, güvenlik kepi, güvenlik kemeri ve palaskası, dokuma kravat, termo taban güvenlik botu gibi ekipmanlardan oluşur.

Özel Güvenlik Takım

Özel güvenlik tshirt veya gömlek, komando pantolon veya şort, özel işlemeli gabardin kumaş kep, imperteks palaska veya güvenlik kemeri gibi aksesuarlardan oluşa güvenlik takımları yazlık veya kışlık ihtiyaca uygun kumaş ve aksesuarlarla üretilir.

Özel Güvenlik Gömleği

Pamuk ve polyester karışımlı kumaş, apaç veya kravat yaka, cepli, apoletli, kısa veya uzun kol seçenekleri ile imal edilir.

Özel Güvenlik T-Shirt ü

Polo yaka, pamuk pike, reflektif baskılı veya nakış işlemeli seçenekleriyle üretilir.

Özel Güvenlik Pantolonu

Pamuk ve polyester karışımlı kumaş, düz ve yan cepli, ayarlanabilir paça seçenekleriyle üretilir.

Diğer Özel Güvenlik Giysi ve Aksesuarları

İmperteks ayarlanabilir palaska, deri veya örgü özel güvenlik kemeri, işlemeli gabardin kumaş özel güvenlik kepi, ortopedik deri özel güvenlik ayakkabı e botları.

Write a comment