Blog

İş Elbisesi

İş Elbisesi

Cation iş elbisesi ve personel kıyafetleri olarak, personelinizin hem  güvenliğini  hem de konforunu sağlayacak iş elbiseleri üretmeye gayret gösteriyoruz.Ürünlerimizi çalışanların iş hayatında kolaylık sağlayacakları şekilde tasarlıyoruz ve üretim sürecimizin her aşamasında sıkı kontrollerin ardından müşterilerimize sunuyoruz. Tulumdan kabana, polardan önlüğe iş hayatında gereksinim arz eden tüm tekstil ürünlerini tecrübeli ekibimizle üretmekteyiz.

Daha önceden çalışmalarını tamamladığımız iş elbiselerimiz görüntülemek için ÜRÜNLERİMİZ sayfamıza göz atabilirsiniz.

iş elbisesi

Konfor

Personelinizin  zorlu çalışma ortamlarında  rahat ve verimli çalışabilmeleri için konforlu giyinmeleri bir gerekliliktir. Bu sebepten dolayı üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizin tasarımından aksesuar seçimine, dikiminden son kontrolüne kadar tüm aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Unutulmamalıdır ki rahat ve konforlu iş elbisesi, üretim sürecinize büyük faydalar sağlayacaktır.

Tasarım

İş elbisesi tasarımı ciddi bir iştir ve tecrübeli profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. Cation İş Elbisesi olarak çözüm ortağı olduğumuz Türkiye’nin ileri gelen endüstri kuruluşlarına kurumsal giyimlerinde tasarım desteği sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz kendi operasyonlarına yoğunlaşırken bizde onlara katma değerli hizmetler sunmaktayız. Küresel pazarların değişen gereksinimleri için sürekli yeni tasarımlar üreten profesyonel ve deneyimli ekibimizle rakiplerimiz arasında öne çıkıyoruz.

Teknik Tekstil

Üretimde birçok farklı çalışma ortamı ve koşulları bulunduğundan dolayı  bu ortam ve koşullara uygun kumaş seçiminin ve iş elbiselerinde kullanımının  önemi büyüktür. Müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik geç tutuşurluk, rüzgar geçirmezlik, su geçirmezlik, yüksek görünürlük özelliklerine sahip kumaşlarla ürettiğimiz iş elbiseleri sayesinde üretim sürecinizi hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde yönetebileceksiniz.

Tecrübe

Sektördeki  20 yılı aşkın tecrübemizle çalışanlarınızın güvenlik ve konforunu sağlayan iş elbiseleri üretiyoruz. Dünya standartlarında ki üretim gücümüzle gerek kamu gerek ise özel piyasalarda geniş bilgi ve tecrübeye sahibiz. Yeni kanun değişikliklerini sürekli olarak  kontrol ediyoruz ve  bu değişikliklere göre üretim yöntemlerimizi güncelliyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizi bu kanun değişikliklerinden haberdar ediyoruz.

Kalite

Cation iş elbisesi olarak giysilerin iletişim kurduğuna inanıyoruz. Çalışanlarınız kurumunuzun ve markanızın yüzünü temsil eder. Bu bağlamda iş elbiseleri ve kurumsal giyim ihtiyaçlarınızı hazır giyim kalitesinde çözümler sunuyoruz.

Write a comment