Blog

Kurumsal Giyim Üretici Firma: Cation

Kurumsal Giyim

Kurumunuzun, markanızın veya ürününüzün imajını en doğru şekilde yansıtırken çalışanlarınızın rahatını ve buna bağlı olarak performanslarını da kurumsal giyim in size sunduğu avantajlarla arttırın. Peki ama nasıl?

kurumsal giyimKurumsallık

Her vizyon sahibi işletme bir sonraki aşamaya geçmek için hedeflerini belirler. Kurumsallık ise bu hedeflerin başında gelen belki de en önemli unsurdur. İşletmenizin, kurumunuzun, markanızın, ürününüzün veya sunduğunuz hizmetin dışarıdan nasıl göndüğü ise kurumsallığınızı ortaya koyan kurumsal kimliğinizle ilgilidir. Bu noktadan sonra makalemizin ana konusu olan kurumsal giyim konusuna bir adım daha yaklaşmış bulunuyoruz.

Akılda kalıcı, hedef kitlenizin beğendiği bir logonuz veya markanız olabilir ama maalesef bunlar tek başına kurumsal kimliğinizi başarılı kılmazlar. İşlerinizi yürüten, operasyonlarınızı yöneten personellerinizin firmanızı, ürününüzü veya markanızı nasıl yansıttığı da çok önemlidir.

Kurumsal Giyimin Önemi

İşte tam da bu noktada kurumsal giyimin önemi ortaya çıkıyor. Biz Cation İş Elbisesi olarak giysilerin iletişim kurduğuna ve insanların iletişimlerinde büyük bir rol oynadıklarına inanıyoruz. Gerek mavi yakalı olsun gerek ise beyaz yakalı olsun çalışanlarınızın tümü organizasyonunuzu temsil eder. Bu sebepten dolayı kurumsal giyime verdiğiniz önem kurumsal kimliğinize verdiğiniz önemdir, dolayısıyla firmanızın, kurumunuzun, ürününüzün veya hizmetinizin bilinirliliğine, sunduğu güvene ve kurumsallığına kattığınız bir  değerdir.

Kurumsal Giyimde Kalite

Cation İş Elbisesi olarak hazır giyim sektöründe edindiğimiz tecrübe sayesinde gerek kumaş özellikleri, gerek ise aksesuar spekleri hakkındaki bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde iş elbisesi, kurumsal giyim, personel kıyafetleri alanlarında da standart üstü kalite anlayışıyla çalışmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Çalışanlarınızın rahatı ve konforunun iş akışınız üzerindeki olumlu etkiyi de göz önünde bulundurarak tasarlayıp ürettiğimiz kıyafetlerde çalışanlarınız kaliteyi gerçekten hissedecekler.

Kurumsal Giyimde Konfor

Çalışanlarınızın performanslarını ve konsantrasyonlarını etkileyen unsurları çalışma ortamı, çalışma şartları, çevresel faktörler ve dış etkenler olarak sıralayabilir ve özetleyebiliriz. Mesai saatlerinde çalışanlarınızın giydikleri kıyafetlerin, çalışanlarınızın verimliliğine etkisi ise yadsınamazdır. Çalışanlarınızın konforunu dolayısıyla verimliliğini arttırmak için kurumsal giyimde Cation İş Elbiseleri’ni seçin.

Kurumsal Giyimde Tecrübe

Cation İş Elbisesi Olarak hazır giyim ile başladığımız tekstil tecrübemizi iş elbiseleri ve personel kıyafetleri alanlarında da devam ettirmekteyiz. Ülkemizin önde gelen kuruluşları olan Mercedes Benz, Tüvtürk, Enerjisa, Betonsa, Aksa Doğalgaz, Koç Holding, Doğuş Otomotiv, Seranit Seramik, TECO Akaryakıt, Clear Channel, Alarko Carrier gibi firmalar iş elbisesi ve kurmsal giyim alanlarında bizi tercih etti.

 

Write a comment