Blog

Promosyon Tekstil ve Kurumsal Kimlik

Promosyon tekstil firmanızın veya firmanıza ait ürünlerinizin reklam ve tanıtımını sağlamak için çözüm kaynağıdır. Promosyon dendiğinde promosyon şapka, promosyon mont, promosyon yelek, promosyon t-shirt, promosyon bere ve promosyon atkı gibi ürünler akıllara gelmektedir. Reklam amacıyla promosyon tekstil ürünlerinin tercih edilmesinin sebeplerinin başında uzun ömürlülük gelmektedir. Akılda kalıcılığı sağlayabildiği için promosyon tekstil ürünlerinin kullanılması potansiyel müşterilerin son tercihleri sırasında belirleyici rol oynar. Tekstil promosyon ürünleri reklam ve tanıtımını yaptığınız firmanızın kurumsallığını ve akılda kalıcılığını arttıracaktır.

promosyon tekstil
TS 17001

Promosyon Tekstil Ürünlerinin Amacı

Şapka, mont, yelek, t-shirt, bere, atkı vb. tekstil promosyon ürünleri arasından bir veya birkaçıyla firmanızın reklamını yapmak bir tanıtım şeklidir. Bu tanıtım sayesinde firmanızın ürünü veya hizmetini duyurmuş, o ürüne karşı olumlu eğilim sağlamış olursunuz. Buna göre promosyon tekstil ürünleri; hedef tüketicinin reklam mesajını anlamasını, satın alma arzusu yaratarak hedef tüketicileri satın alma davranışına yöneltmeyi amaçlar.

Tekstil promosyon ürünlerinin tanıtıma çeşitli faydaları vardır. Bunlar;

  • İşletmenin saygınlığını sağlar,
  • Kişisel satış programını destekler,
  • Sektördeki genel talebi artırır,
  • Ürünü denemeye ikna eder,
  • Ürünün kullanımını arttırır,
  • Ürünün tercihini devam ettirir,
  • Firmanın veya ürünün imajını doğrular ya da değiştirir,  
  • İyi hizmeti vurgular,
  • Önyargı, yanlış ve olumsuz izlenimleri düzeltir,
  • Piyasaya egemen olmayı ve monopol yapıya geçmeyi sağlayabilir.

Promosyon Tekstil Ürünlerinin Tasarımı

TS 17002

Cation iş elbiseleri olarak promosyon tekstil ürünlerinin tasarımı sırasında bir reklam ajansı mantığıyla çalışıyoruz. Firmanızın başarısı için gerekli tespitleri yapıyor. İhtiyaca uygun ürün tasarlıyoruz. Başka firmalar gibi birbirini taklit eden ürünler yerine inovasyon ekibimizle farklı ve özgün fikirler üretiyoruz. Avrupa standartlarında sertifikalı kumaşlar ile kaliteli ürün prensibiyle çalışıyoruz. Projenin her safhasında sizlerle iletişim kuruyor, taleplerinizin karşılanmasını sağlıyoruz. Firmanıza veyahut ürününüze hak ettiği değeri yansıtmasını, imajınızı yükseltmenizi sağlıyoruz.

Promosyon tekstil ürünleriyle ilgili olarak bilgi almak veya ihtiyaç duyduğunuz her şey için info@cationiselbisesi.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 554 83 31 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Write a comment